תמונות מודרניות מעוצבות לחדר יכולות להוסיף לא מעט סטייל לחדרי השינה בבית או לקיר הסלון במרכז הבית. כאשר מדובר בתמונות מעוצבות, מקובל לחשוב כי תמונה בגודל סטנדרטי יכולה להספיק לעיצוב הבית, למרות שבמקרים רבים אין כך הדבר.

תמונות מודרניות מעוצבות לבית

תמונות מודרניות מעוצבות לבית

תמונות מודרניות מעוצבות לבית

חשבו על זה, מתי הייתה הפעם האחרונה בה ראיתם תמונות מודרניות מעוצבות לבית? החכמה בהום סטיילינג, היא למצוא את השיק שלכם. זאת אומרת שאתם מחפשים אלמנטים של עיצוב אשר יוכלו לשדרג את מראה הבית שלכם ב – 180 מעלות. תמונות מודרניות מעוצבות על קנבס יכולות ללא צל של ספק להיראות שונה ומיוחד ביחס לבחירת תמונות סטנדרט לבית.

הדפסה על בד הקנבס נראית כל כך שונה ומיוחדת שאי אפשר להתעלם מהמראה הייחודי והבולט של התמונה במרכז הבית. אין זה משנה אם ברצונכם לספר סיפור או להעביר מסר כלשהו המסתתר מאחורי התמונות, כל עוד אתם בוחרים למקם את התמונה במרכז החדר. כמו כן, דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא את גודל התמונה. תמונה בעיצוב מודרני על בד הקנבס יכולה להיות אפילו יותר מיוחדת, אם תבחרו בגודל גדול מספיק אשר יכול להתפרש לרוחב כל הקיר או לפחות שטח נכבד ממנו. כך, לא ניתן יהיה להתעלם מהנוכחות של התמונה המעוצבת והייחודית בחדר או בסלון הבית.

אם חשוב לכם לקבל פידבקים ומחמאות מהחברים ובני המשפחה הקרובים, אין ספק כי בחירת תמונות מודרניות מעוצבות לבית על גבי בד הקנבס, יכולה להיות גם הבחירה הטובה ביותר בכל הנוגע להום סטיילינג עם תמונות מעוצבות. כל אחד היה רוצה שכאשר יעלה שמו, יגידו בעיקר מילים טובות. המילים "אין כמו בבית" אינן מקריות, מפני שהכל מתחיל משם. אם החלטתם לארח חברים או מכרים בביתכם, ההרגשה של הנוחות בבית היא גם זו אשר יכולה לקבוע במידה מסוימת את הרצון של הצד השני לחזור ולבקר בבית.

כך למשל, בית מוזנח וריק אשר אינו מעוצב, יכול להרחיק אנשים מלהיכנס אליו במידה ולא משדר מבפנים ומבחוץ, הרגשה של בית. אומרים שהכל מתחיל מהראש, ובכן כך זה גם בעיצוב הבית. לכן, אם חשוב לכם לשפץ ולעצב את הבית מחדש או סתם לקבל מחמאות ומילים יפות מחברים, מכרים ובני המשפחה הקרובים, כדאי מאוד להתחיל דווקא מהדברים הקטנים. אין צורך לשבור קירות בבית ולשכור אנשי מקצוע על מנת לבצע שינויים קטנים אשר יכולים לשדרג את הבית באופן ייחודי לכם.

לפרטים נוספים על תמונות לבית היכנסו:

http://www.roomsgallery.co.il