מעצבי פנים תמיד היו חלק בלתי נפרד מעיצוב בית יוקרתי בהתאמה אישית לפי כל סגנון אשר ביקשו דיירי הבית לעשות.
כמו כן, אין צורך אמתי להשתמש בשירותי עיצוב פנים בזמן שאתם יכולים לעשות זאת בעצמכם.

מעצבי פנים

מעצבי פנים ועיצוב הבית

על מעצבי פנים ועיצוב הבית באופן עצמאי

מאז ומתמיד היה ידוע לכל כי מעצבי פנים הם האפשרות הטובה ביותר להפוך כל בית ישן ופשוט לבית יוקרתי ומפואר. עם השנים עלה גם הביקוש לדעת איך כל אחד יכול לעצב את הבית בעצמו בתקציב נמוך יותר גם מבלי ללמוד עיצוב פנים במכללה יוקרתית.

על כן, החלטנו לעזור לכם עם דרך מאוד פשוטה אשר תוכלו ליישם בקלות ולהתחיל להוסיף מעט צבע לבית שאף אחד לא יוכל לפספס.

תמונות לחדר ותמונות לבית בדר"כ אינם תופסים את מוקד תשומת הלב שלכם או של באי הבית באם החלטתם לשים את מוקד תשומת הלב של הבית דווקא בדברים אחרים. יחד עם זאת, אין זה אומר שלא תוכלו לעשות זאת גם אחרת.

מתי הייתה הפעם האחרונה בה ביקרתם במקום כלשהו וראיתם תמונה ממש גדולה ויפה ממנה לא יכולתם להתעלם? בדיוק על זה נדבר כאן. תמונות לחדר ולבית אשר בדר"כ לא תראו בשום מקום אחר.

אם כך, איך באמת עושים את זה? אם תחפשו טוב אולי תצליחו למצוא חנויות מתמחות בנושא תמונות לבית, אך חשוב להבין כי לא פשוט למצוא אותן בכל מקום. יחד עם זאת, אין באמת כל צורך להגיע לשם כשאפשר לעשות את הכל מהבית. לא כך?

ובכן, מה אם היינו אומרים לכם כי מעתה גם אתם יכולים להיכנס אל חנות תמונות באינטרנט ולבחור לעצמכם בדיוק את התמונה שרציתם לפי קטגוריה, סוג ומיקוד? אל תתנו למראה להטעות אתכם. כשתבחרו באחת התמונות לחדר, היא עשויה להראות לכם מאוד שגרתית ולא מיוחדת משהו. אך תבלין הקסם שלכם טמון דווקא במקום אחר. גודל התמונה ואיכות ההדפסה שלה.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור במידות הדפסה גדולות במיוחד כך שהתמונה תהיה מוקד תשומת הלב המרכזי בחדר. ההמלצה שלנו היא לקבוע את גודל התמונה לפי רוחב הקיר פחות 50% ממנו. כך תהיו בטוחים שאף אחד כולל אתם בעצמכם, לא תוכלו להתעלם ממנה.

לאחר שעשיתם זאת, אתם בסה"כ תצטרכו לבקש להדפיס את התמונה לחדר על גבי בד הקנבס אשר יעשה כבר נפלאות בנוגע לאיכות ההדפסה של התמונה הסופית שבחרתם.

לפרטים נוספים בנושא תמונות לחדר