מטבחים לבנים בסטייל אישי, הם כל מה שאתם צריכים על מנת לעצב מחדש את המטבח שלכם בסגנון יוקרתי, בוטיק ומודרני.
מאיפה מתחילים ומה צריך לדעת על עיצוב המטבח? הישארו עמנו.

מטבחים לבנים בסטייל

מטבחים לבנים בסטייל

מטבחים לבנים בסטייל דקורטיבי

ישנם מגוון רחב של דרכים באמצעותן תוכלו לעצב את המטבח בצבע לבן. אך מהי הדרך הטובה ביותר לעצב את המטבח לפי קונספט דקורטיבי, ייחודי ויוקרתי? (רמז: הסוד הוא בדברים הקטנים).

במקרים רבים תוכלו לחסוך עלויות של מעצב פנים, אם תדעו איך למצוא את הדברים הקטנים אשר אותם תוכלו לשים בבית. כך למשל תמונות למטבח או בכלל תמונות לחדר יכולות להיות האביזר המושלם למראה נקי של בית. כל אחד יודע כי תמונות לבית אינן דבר חדש. אך אם ברצונכם למצוא את הערך המוסף של התמונות, תוכלו לעשות זאת באמצעות הבלטת התמונות על פני יתר האלמנטים בחדר, או לשלבם באותה הרמה.

המשמעות היא כמובן בניגודיות הצבעים במטבח והשילוב הנכון בין התאורה, שולחן האוכל, הכיסאות, מכשירי החשמל, ארונות המטבח ועוד.

על כן, אנו ממליצים לכם להתחיל בדיוק מנקודת הפתיחה הפשוטה ביותר, אשר בה לא תידרשו להיפרד מסכום גבוה מדי – בחירת תמונות לחדר (המטבח).

חשבו על כך לרגע אחד, כיצד יכולות להשתלב תמונות מעוצבות בגודל רחב במיוחד עם יחס ופרופורציה אשר יושבים בשילוב מושלם במטבח. יתרה מכך, תוכלו גם להשתמש בתמונות מעוצבות למטבח באיכות גבוהה יותר לאחר שתשתמשו גם בחומר הדפסה איכותי במיוחד לתמונות למטבח. בד הקנבס הוא כמובן איכותי והטוב ביותר להדפסת תמונות. על כן, אם גם לכם חשוב שהמטבח שלכם יהיה יוקרתי, ייחודי ובעל מראה מודרני, תוכלו בקלות לבחור את התמונה הטובה ביותר למטבח עם נגיעות של צבע לבן, ומשם בקלות תוכלו לשדרג את נראות המטבח לפחות פי 2 ממה שהוא היה קודם לכן.

אז מאיפה מתחילים?

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל גלריית התמונות או חנות התמונות באינטרנט של rooms gallery ולבחור לעצמכם את התמונה המתאימה לפי הקטגוריה הרצויה. לאחר מכן, הדרך לעיצוב המטבח בסטייל תהיה קצרה במיוחד.

לפרטים נוספים על תמונות לחדר לחצו כאן