אתם בחרתם את חדרי הבריחה הטובים בישראל, בזמן שאנחנו חזרנו עם תשובות מהשטח. אז מה באמת צריך לדעת על חדרי בריחה ואיך הגיעו אלינו בכלל משימות הבריחה לישראל?

חדרי הבריחה הטובים בישראל

חדרי הבריחה הטובים בישראל

חדרי הבריחה הטובים בישראל – באחריות

אז מהם חדרי הבריחה הטובים בישראל ואיך אפשר למצוא אותם בכלל? כתבינו השתתפו במשימות הבריחה והחליטו פה אחד: חדר בריחה בהרצליה הוא חדר הבריחה בעל המשימה המעניינת והמאתגרת ביותר.

אם תמיד רציתם לדעת איך נראים חדרי בריחה מבפנים, אתם באמת לא מבינים לאן אתם נכנסים. (תרתי משמע). חשבו על סרט מדע בדיוני שאתם הכוכבים הראשיים המשתתפים בו. כעת הוסיפו לזה גם את אבקת הקסם ההוליוודית – וואלה, קיבלתם את חדרי הבריחה הטובים בישראל. הפעם אלו אתם אשר מגלמים את הגיבור המרכזי בסיפור, במרכז פרשיה פלילית גדולה ותעלומה ראשית אותה יהיה עליכם לפצח. הזמן מוגבל והשעון מתקתק. האם תצליחו להימלט מחדר הבריחה בזמן?

לא הרבה אנשים יודעים כי משימות האתגר יכולות להיות כל כך קשות ומורכבות, אך הבשורות הטובות הן שאם תצליחו להתארגן כקבוצה ולהגיע לשם ביחד, הסיכויים שלכם לברוח מהחדר יגדלו בהרבה. למעשה, משימות המילוט מחדרי הבריחה נועדו לעבודת צוות. לכן, אם תצליחו לעבוד נכון יהיה באפשרותכם להימלט מהחדר לפני שיגמר הזמן. חשוב לדעת כי משימות הבריחה הללו הנן בין המובילות בישראל והמאתגרות ביותר. לכן, אם אתם חובבי הרפתקאות או סתם חובבי אתגרים, זוהי בדיוק המשימה עבורכם. עליכם לדעת כיצד לנצל את ההזדמנות הזו בכדי לברוח מחדר הבריחה. אם יש לך תזמון טוב, תוכלו לנצל את כל הפרצות הקיימות בחדר לטובתכם. חשבו על כך כמו על שליפים במבחן, אם תדעו מתי לשלוף אותם, המשחק הזה שלכם.

אם כבר ניסיתם את מזלכם בחדרי הבריחה אתם בוודאי מבינים כבר מדוע כל כך הרבה אנשים מחפשים את האתגרים הללו שוב ושוב. אם גם אתם ביניהם, זה עתה קפצה עליכם הזדמנות נהדרת להגיע לאחד מחדרי הבריחה הטובים בישראל ולנסות את מזלכם שם. חשבו על כך בתור אתגר אמתי לאוהבי אתגרים. אם תצליחו לפתור את המשימה ולעבור אותה בהצלחה – אתם הגיבורים מבין כל הגיבורים.

בכל זאת, לא בכל יום יש לכם הזדמנות כזו להירשם לחדר בריחה ולאחת ממשימות הבריחה היותר מעניינות ומרתקות שהיו עד כה בישראל.

סקרנים? רוצים לקבל פרטים נוספים רגע אחד לפני שאתם מתחילים? כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לכאן:

חדר בריחה בהרצליה – challenge israel