אם תמיד רציתם לדעת איך לקבל דמי ניהול נמוכים בקרן הפנסיה שלכם כך שהתנאים יהיו טובים יותר וגם גובה תשלום העמלה יהיה נמוך יותר,
עכשיו גם אתם תוכלו לקבל הצעה טובה יותר אשר תחסוך לכם בתשלום העמלות החודשי. כך תעשו זאת בעצמכם, בקלות ובחינם.

איך לקבל דמי ניהול נמוכים בקרן הפנסיה?

איך לקבל דמי ניהול נמוכים בקרן הפנסיה?

איך לקבל דמי ניהול נמוכים בקרן הפנסיה שלכם

הרבה אנשים אינם שמים לב כי מדי חודש בחודשו הם משלמים עמלות גבוהות מהמקובל אשר עשויות אף להגיע לסך כולל של למעלה מ-10,000 ש"ח לאורך שנות העבודה שלהם. על מנת שגם אתם תוכלו לחסוך את העלות הזו לטובת מטרות טובות יותר, כדאי מאוד שתכירו את האלטרנטיבה לניהול התיק הפנסיוני שלכם אשר תעלה לכם פחות ותאפשר לכם להשתדרג ולקבל תנאים משופרים יותר.

robin | אפליקציית רובין לניהול פנסיה הנה אחת מהאפליקציות הטובות ביותר להורדת יוקר המחיה בישראל. אף על פי כי מדובר בסכום חודשי קטן יחסית, אין זה אומר כי צריך להתעלם מזה. לכן, במידה ואתם מעוניינים להוריד את יוקר המחיה האישי שלכם, תוכלו להוריד את האפליקציה בחינם ולקבל הצעות של חברות ביטוח מתחרות אשר ישמחו לספק לכם הצעות מחיר נמוכות יותר ותנאים טובים יותר.

ההרשמה לאפליקציה הנה קצרה ואיננה כרוכה בתשלום. האפליקציה תומכת באופן מלא הן במכשירי האנדרואיד והן במכשירי ה-IOS. לכן, במידה ונמאס לכם לתרום את כספכם למונופולים הגדולים, יש באפשרותכם לשנות זאת ובקלות.

את האפליקציה תוכלו למצוא באתר הרשמי של רובין הוד, שם תוכלו לקרוא בהרחבה אודות האפליקציה ושירותיה. בקצרה, האפליקציה תאפשר לכם לצפות בכל הנתונים והמספרים הקטנים והגדולים אותם אתם משלמים כיום עבור חברת הביטוח שלכם. לאחר מכן, תציע האפליקציה עבורכם הצעות מתחרות של חברות ביטוח אשר מעוניינות לספק עבורכם את אותו השירות במחיר מופחת ומשתלם לכל הצדדים. נשמע מעניין? אם גם אתם רוצים להקטין את תשלום העמלות החודשי שלכם, כל שיהיה עליכם לעשות עכשיו זה להוריד את האפליקציה בחינם ולאחר הרשמה קצרה לקבל את כל המידע הרלוונטי מחברות הביטוח.