מהו חדר הבריחה הטוב בישראל ואיך יודעים כיצד למצוא משימה אתגרית אשר באמת יכולה להתאים לכם כמו כפפה ליד? כל הפרטים והמידע בפנים.

חדר הבריחה הטוב בישראל

חדר הבריחה הטוב בישראל ומה כדאי לדעת

חדר הבריחה הטוב בישראל 2017-2018

מזה שנים רבות שאנו מחפשים את האתגר הבא. למעשה, אם תשאלו אותנו קשה מאוד למצוא היום אטרקציה חברתית אשר מתאימה לכל הגילאים ובאמת תגרום לכל המשתתפים להיות מבסוטים על הבריחה המשותפת. כיום, לאחר שכבר יותר ויותר אנשים הבינו כי אתגר משימות הבריחה הוא כאן כדי להישאר ואינו עוד טרנד חולף, החלו להירשם בקבוצות משתתפים גדולות יותר ופחות, בני משפחה, חברים, קולגות לעבודה וגם זוגות זוגות המחפשים לעבור את האטרקציה החווית הזו ביחד.

משימות הבריחה הן ללא צל של ספק נועדו לחובבי הרפתקאות, ריגושים, משימות, אדרנלין, משחקי חברה או סתם אנשים המחפשים דרך חדשה, יצירתית ומקורית להעביר בה את הזמן. בשלב זה כל שנותר לכם לעשות הוא בסה"כ למצוא משימת בריחה בדיוק כמו שראיתם חדר בריחה הרצליה ודומיהם, על מנת שתוכלו להתרשם ממשימת האתגר ולהירשם אליה ביחד עם חבריכם המשותפים לעבודה או מהבית.

אנו בטוחים כי לא תצטערו על כך וכי זו תהיה אחת החוויות החברתיות והבלתי נשכחות שהיו לכם. אז למה דווקא חדר הבריחה בהרצליה?

ובכן, אם אתם אוהבי אתגרים ומחפשים את הדבר הבא, משימת האתגר ב- escape room בהרצליה היא ללא ספק מה שאתם מחפשים. כך, בדיוק במידה שרציתם, לא קשה מדי ולא קלה מדי. בסופו של תהליך, תוכלו להתגאות בעצמכם על שהצלחתם להגיע לפתרון התעלומה בזמן שנותר לכם ולמצוא את התשובה לשאלה המרכזית העומדת מאחורי הפרשה המסתורית של חדר הבריחה שבחרתם.

מומלץ להירשם בזוגות, קבוצות קטנות כגדולות עם חברים לעבודה, בני זוג או בני המשפחה. כך או כך מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת אשר תזכרו אותה מעכשיו לעוד שנים רבות. כל אחד היה רוצה לזכור בעיקר דברים טובים מהתקופה בה היה צעיר, ובדיוק לשם כך כדאי מאוד לנצל את המומנטום הזה שעוד נשאר לכם ולעשות את זה עם מי שאתם באמת אוהבים.

למידע נוסף על חדר בריחה הרצליה