איש איש בתחרותו יחיה או איך לברוח מהחדר ולסיים בהצלחה את המשימה האתגרית במקום הראשון? כל אחד היה רוצה לדעת את הסוד הכמוס ביותר להימלטות מחדרי בריחה, אך לזה הם בוודאי לא ציפו.

איך לברוח מהחדר

איך לברוח מהחדר ולסיים בהצלחה

איך לברוח מהחדר ולסיים בהצלחה במקום הראשון

כל אחד מאיתנו בוודאי מכיר לפחות בן אדם אחד או שניים בעלי אופי תחרותי במיוחד. המשמעות לכך בדר"כ מגיעה לידי ביטוי כאשר אתם צריכים להתמודד מולם בנושא שיחה מסוים, משחק או כל צורה אחרת אשר יכולה להתפרש באופן תחרותי. אסקייפ רום הרצליה היא דוגמה מצוינת לכך. העניין הוא שמלבד התחרות, יש לקחת בחשבון גם את שיתוף הפעולה, שכן אם החלטתם לצאת יחדיו למשימת בריחה אתגרית בחדר הבריחה, יש לקחת בחשבון עבודת צוות טובה, כימיה גבוהה בין המשתתפים ויכולת חלוקת משימות בין כל המשתתפים באופן שווה ובהתאם לכישוריהם.

אז אם תמיד רציתם לדעת איך לברוח מהחדר ולסיים בהצלחה את המשימה, חשוב מאוד לדעת כי לא התוצאה היא זו שמשנה אלא הדרך + הסיכום שלכם מהיום וכמה באמת נהניתם מההוויי הקבוצתי המשותף שלכם.

יום כיף | יום גיבוש לעובדים

אם יש דבר אחד שעובדי החברה באמת מחכים לו הוא יום הגיבוש או יום כיף אשר בו נפגשים כל העמיתים והקולגות לעבודה ושמים את כל העבודה בצד. משימת האתגר היא הרבה יותר ממשחק או אטרקציה לעובדים. למעשה, יותר ויותר חברות וארגונים גדולים כבר הבינו כמה דברים אפשר ללמוד על העובדים רק ממשימת הבריחה בלבד.

לכן, אין ספק כי מדובר פה ב – WIN WIN אמיתי שאפילו תורם גם לניתוח המשימות של העובדים בזמן לחץ וכיצד הם מתפקדים כצוות. ידע זה הוא מכרה זהב אמתי עבור כל מי שיודע כיצד לעשות בו שימוש נכון, מוסרי ומקצועי.

כפי הנראה שחדרי הבריחה אינם עוד טרנד חולף אלא אטרקציה אמתית בעלת ערך גבוה אשר כאן על מנת להישאר. גורמים עסקיים רבים שמו את ידם על פעילות זו ואפילו שולחים מאבחנים מקצועיים אשר יוכלו לאתר את העובד הבא למשרה הנדרשת שלהם, בהתאם לכישוריו הבין אישיים בתוך צוות וכיצד הוא יכול לעמוד במשימות בזמן לחץ.

אין זה משנה מהי הסיבה האמתית שהחלטתם לקחת את העובדים שלכם לאסקייפ רום הרצליה, כל עוד תקבלו בסופו של דבר את מה שרציתם וגם תגרמו לכל הצדדים המעורבים בדבר ליהנות מכל רגע.

לקבלת מידע על אסקייפ רום הרצליה היכנסו